Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Якщо не вірити, тоді нема чого жити": затриманий у Криму політв'язень Євген Панов написав листа українцям

Українець подякував усім за підтримку.

Український політв’язень Євген Панов, якого ФСБ звинувачує в організації диверсій в окупованому Криму, написав листа українцям і його рідному місту Енергодар на Запоріжжі.

Листа опублікував брат політв’язня Ігор Котелянець.

ВідеоЖертва викрадення чи диверсант: як Євген Панов потрапив до окупованого Криму

Євген Панов подякував усім за підтримку і особливо – за листи, які надходять до нього у СІЗО.

«Я дуже вдячний всім за підтримку, і коли, як то кажуть "находить смуток", я перечитую листи, які приходили мені в «Лєфортово» і наче заряджаюсь від них. Особливо зараз, коли я "благополучно" ізольований від всієї інформації: ні радіоточки, ні газет, не кажучи вже про телевізор. Я не знаю, коли все це закінчиться, але якщо не вірити, тоді нема чого жити ... ", - написав Євген Панов.

Лист Євгена Панова
Facebook/Ігор Котелянець

Нагадаємо, водій Енергодарської АЕС Євген Панов зник на початку серпня 2016 року. Три дні його рідні не мали про нього жодної інформації, а потім побачили кадри російського телебачення, на яких чоловіка із закривавленим обличчям ведуть під конвоєм. Російські спецслужби звинувачують Панова в тому, що він командував диверсійною розвідгрупою, яка мала влаштувати серію терактів у Криму. І продемонстрували зізнання самого Панова, однак адвокат Дмітрій Дінзе каже, що свідчення були отримані після триденних тортур. "Остання інформація, що дійсно він поїхав туди, в Крим, власною машиною, виїхав сам. Що його попросили вивезти з Криму сім'ю, українську сім'ю. І він не встиг перетнути російське КПП, як його затримали", - розповіла дружина затриманого Катерина Панова.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції