Якщо Янукович виїде до Ізраїлю, Україна звернеться із запитом щодо його видачі - Матіос

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Втім, військовий прокурор не вірить, що екс-президента випустять з Росії.

Україна звернеться до Ізраїлю із запитом щодо видачі екс-президента Віктора Януковича, якщо він поїде лікуватися до цієї країни.

Про це в ефірі радіо "Новое время" заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

За його словами, Янукович оголошений у розшук за системою Інтерполу, але Ізраїль не є учасником цієї організації. Вітм, практики міжнародного правового співробітництва між Генпрокуратурою України і державою Ізраїль є.

"Є визначені міжнародно-правові процедури. Якщо відбудеться факт, ми зобов'язані звернутися", - сказав військовий прокурор.

Втім, Матіос не вірить у можливість виїзду Януковича за межі Росії.

"Я дуже смутно вірю в будь-яке переміщення з-за меж резервації, де знаходиться екс-президент України за народженням і походженням, ця екс-резервація - це рівно Ростовська область і якесь невеличке територіальне утворення там, де він проживає під охороною точно не українців, а спецслужб іншої держави. [Це] мені дає підстави думати, що там йому і місце; його нікуди, ніхто й ніколи не буде переміщувати", - сказав головний військовий прокурор.

Нагадаємо, Оболонський суд міста Києва, де розглядають справу президента-втікача Віктора Януковича, переносив дату його виступу з останнім словом. За словами його адвоката, він поки не може виступити на суді про державну зраду з останнім словом через "важку травму" і його госпіталізували до клініки імені Скліфосовського. Адвокат Олександр Горошинський запевняв, що Янукович бажає виступити в суді 5 грудня, однак "все залежатиме від стану його здоров'я".

Адвокат Януковича також не виключив, що екс-президент подальші обстеження і лікування може проходити в Ізраїлі

ВідеоДержзрада Януковича: судді пішли до нарадчої кімнати

Останнього слова Януковича не буде. Оболонський райсуд Києва пішов до нарадчої кімнати. Далі - тільки вирок екс-президенту. Останні три засідання у справі про державну зраду Януковича адвокати затягували процес, посилаючись на тяжкий стан здоров'я підзахисного. 

Держзрада Януковича: судді пішли до нарадчої кімнати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції