Янукович хоче якомога скоріше отримувати результати від реформ

Дата публікації
Перегляди
1233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович хоче якомога скоріше отримувати результати від реформ

Янукович: План реформ має стати головним для влади / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

За словами Президента, кожен чиновник несе персональну відповідальність за свою роботу.

Президент України Віктор Янукович переконаний, що Національний план на 2012 рік із впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки повинен стати головною дорожньою картою для органів влади.

Про це, як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович сказав у заключному слові на засіданні Комітету з економічних реформ.

"З моменту затвердження Національного плану, він повинен стати головним документом для всієї системи органів влади – як в центрі, так і на місцях", - зазначив він.

Глава держави також висловив переконання, що сьогодні слід підвищувати ефективність роботи Комітету з економічних реформ. "Це наш обов'язок. Для того, щоб ми якомога скоріше почали отримувати результати від реформ. Вони всі спрямовані на позитив, і треба, щоб його відчули люди. Тому дуже важливо, щоб уже в перші місяці 2012 року ми розпочали цей позитивний рух", – підкреслив В.Янукович.

Глава держави наголосив, що чекає від членів Комітету відповідних пропозицій. "Не популістських, а рішучих кроків щодо підняття рівня відповідальності, виконання Національного плану реформ на всіх рівнях", – підкреслив Президент. За словами В.Януковича, кожен чиновник несе персональну відповідальність за свою роботу щодо впровадження реформ.

Читайте також:

Янукович визнав гальмування реформ

Саміт Україна-ЄС покаже необхідність швидких реформ - Фюле

Без реформ та демократії Україна не отримає асоціацію з ЄС

Янукович визнав гальмування реформ

Янукович визнав гальмування реформ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація