Янукович із Ростова українською заявив про провокації щодо його допиту

Колишній політик закликає провести засідання сьогодні. 

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович заявив про те, що перенесення його допиту у справі Євромайдану є навмисною провокацією.

Під час засідання Святошинський суд закликав ростовського суддю перенести допит на 28 листопада через відсутність обвинувачених у справі. Янукович, своєю чергою, заявив, що відеодопит це нібито його ініціатива, і він готовий давати свідчення будь-коли, коли буде така можливість. Говорив він українською мовою. 

"Це моя ініціатива. Моє власне рішення. Я зацікавлений в тому, щоб була встановлена істина в цій справі і дійсно були покарані злочинці. Я буду казати про це, коли мені буде дійсна надана така можливість", - сказав він.

Утікач назвав спроби перенести його допит провокацією.

"Я, безумовно, добре розумію, що затягування мого допиту - це рішення навмисне. Тих людей, які сьогодні не хочуть встановити істину. Я просив би вас при будь-якій можливості провести засідання сьогодні, це дуже важливо (...) Нас попереджували, що готуються провокації, тому суд повинен врахувати, що це також порушення закону", - заявив Янукович.

У засіданні оголосили перерву на 20 хвилин. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада, Святошинський суд Києва має допитати позбавленого звання президента України Віктора ЯнуковичаУтікача допитуватимуть в режимі онлайн за допомогою скайпу - він перебуватиме у залі районного суду Ростова. Янукович виступить як свідок у справі про розстріл активістів на Євромайдані. Справа про розстріл 48 українців на Інститутській у Святошинському суді слухається вже півтора року.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: