Янукович із Ростова українською заявив про провокації щодо його допиту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишній політик закликає провести засідання сьогодні. 

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович заявив про те, що перенесення його допиту у справі Євромайдану є навмисною провокацією.

Під час засідання Святошинський суд закликав ростовського суддю перенести допит на 28 листопада через відсутність обвинувачених у справі. Янукович, своєю чергою, заявив, що відеодопит це нібито його ініціатива, і він готовий давати свідчення будь-коли, коли буде така можливість. Говорив він українською мовою. 

"Це моя ініціатива. Моє власне рішення. Я зацікавлений в тому, щоб була встановлена істина в цій справі і дійсно були покарані злочинці. Я буду казати про це, коли мені буде дійсна надана така можливість", - сказав він.

Утікач назвав спроби перенести його допит провокацією.

"Я, безумовно, добре розумію, що затягування мого допиту - це рішення навмисне. Тих людей, які сьогодні не хочуть встановити істину. Я просив би вас при будь-якій можливості провести засідання сьогодні, це дуже важливо (...) Нас попереджували, що готуються провокації, тому суд повинен врахувати, що це також порушення закону", - заявив Янукович.

У засіданні оголосили перерву на 20 хвилин. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада, Святошинський суд Києва має допитати позбавленого звання президента України Віктора ЯнуковичаУтікача допитуватимуть в режимі онлайн за допомогою скайпу - він перебуватиме у залі районного суду Ростова. Янукович виступить як свідок у справі про розстріл активістів на Євромайдані. Справа про розстріл 48 українців на Інститутській у Святошинському суді слухається вже півтора року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції