Янукович отримав нове кримінальне провадження за сепаратистську заяву

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович отримав нове кримінальне провадження за сепаратистську заяву

Януковича оголосили в міжнародний розшук / zn.ua

Генпрокуратура ознайомилася з текстом заяви екс-президента.

Слідчий підрозділ Генеральної прокуратури України відкрив чергове кримінальне провадження у відношенні Віктора Януковича за заклики до сепаратизму.

Провадження відкрито за ч. 3 ст. 109 Кримінального кодексу України "за заклики до дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади".

Як відомо, у російських ЗМІ розповсюдили текст чергового звернення Януковича до українського народу. У заяві екс-президент закликав проводити по всій країні референдуми з метою визначення свого статусу.

Щодо Януковича вже відкрито ряд кримінальних проваджень: за масові вбивства активістів, за захоплення державної влади, за спробу відновлення повноважень шляхом перенесення ряду держустанов в Севастополь, за заволодіння державним майном в особливо великих розмірах і за заклики до захоплення влади під час попереднього звернення з Ростова-на-Дону.

Нагадаємо, Арсен Аваков заявив про те, що екс-президент в розшуку Віктор Янукович не має права давати поради українцям і обурився, що РФ не допомагає українським правоохоронцям його розшукувати.

Наступна публікація