Янукович переконує, що поважає вибір народу України і вже дає поради Порошенку

Дата публікації
Перегляди
63к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович переконує, що поважає вибір народу України і вже дає поради Порошенку

Віктор Янукович радить новому президенту в першу чергу відвести війська АТО з Донбасу / Фото: Дождь

Екс-президент нарікає, що не всі жителі Сходу та Півдня змогли проголосувати.

Колишній президент України Віктор Янукович, який утік у Росію, сьогодні зробив чергову заяву. Він переконує, що поважає вибір українського народу на вчорашніх президентських виборах.

"Пройшли позачергові вибори президента України. Незалежно від того, в якому регіоні який відсоток населення прийшов голосувати, який ви зробили вибір, я цей вибір, зроблений у найважчий час для нашої батьківщини, поважаю", - йдеться в заяві Януковича з російського Ростова-на-Дону, яку публікує "Інтерфакс-Україна".

Водночас Янукович вважає, що першочерговим завданням нової української влади має бути припинення силової операції на Сході України та відведення звідти війська.

"Перше і головне зараз, що потрібно зробити, саме зараз і негайно - це зупинити кровопролитну війну проти власного народу. Вивести війська з Донбасу і Південного Сходу України", - говориться в заяві Януковича.

За словами екс-президента, необхідно "негайно зупинити протистояння і дати народові мир".

"Потрібні рішучі дії з відновлення миру і порядку на нашій землі", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, за попередніми даними екзит-полів та обробки Центральною виборчою комісією понад 60% протоколів, на виборах президента України лідирує Петро Порошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
63к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація