Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович у московському суді дав свідчення про "держпереворот" в Україні

Президент-утікач виступив на засіданні Дорогомиловського райсуду Москви.

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович назвав події 2014 року державним переворотом, підтримавши позов свого колишнього соратника Володимира Олійника.

Про це він заявив під час виступу на засіданні Дорогомиловського суду Москви, де перебуває як зацікавлена особа за позовом.

"Я буду свідчити про державний переворот, який стався в Україні і спричинив тяжкі наслідки", - наголосив Янукович.

За його словами, в результаті незаконних дій Ради були ухвалені закони, які не відповідають Конституції України, зокрема, щодо його відсторонення від обов'язків.

"Усі наступні дії, які відбувалися в парламенті, і під час призначення нового уряду, були антиконституційними. Вони вийшли за межі законів України, вони призвели до тяжких наслідків. Не маючи жодних підстав, влада почала боротьбу з власним народом, в результаті якої постраждали і загинули не тільки жителі України, але й інших країн", - додав колишній президент і зазначив, що сподівається на надання вірної правової оцінки цим подіям Конституційним судом України, коли прийде час.

Окремо Янукович прокоментував збройний конфлікт на сході України.

"Успішний регіон - Донбас - зараз у руїнах, там триває війна і ллється кров. Війна, яка була розв'язана представниками нинішньої влади, це грубе порушення Конституції, і за це треба нести відповідальність", - підсумував утікач.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, у Дорогомиловському районному суді Москви триває процес щодо визнання подій в Україні 2014 року державним переворотом. Відповідний позов до суду подав колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Олійник. Рішення Генпрокуратури України про відмову порушувати відповідну кримінальну справу він назвав "свідченням узурпації влади".

Залиште свій коментар

Вибір редакції