Янукович підтвердив своє прохання застосувати проти України російські війська

Втікач пояснив документ емоціями.

На прес-конференції в російському Ростові-на-Дону втікач із України Віктор Янукович підтвердив існування письмового прохання про застосування військ РФ проти Збройних сил України. Документ був підписаний начебто від імені президента України – звання, котрого Янукович був позбавлений.

За словами розшукуваного за низку злочинів екс-посадовця, "документ був", але він не був введений у дію. Появу цього прохання Янукович пояснив емоційною реакцією на "наступ незаконних збройних формувань на Донбас" - так він назвав дії української армії щодо наведення конституційного ладу на територіях, захоплених за підтримки Росії сепаратистами. "Бажання якимось чином захистити цих людей", - мотивував Янукович своє рішення.

Раніше Янукович назвав причину відокремлення Донбасу від України. "Я неодноразово говорив свою точку зору. Я від початку був проти, щоб порушивалась територіальна цілісність України. Відокремлення Донбасу від України - емоційний порив людей, які відреагували на події в Києві", - наголосив утікач.

Поліція та ОМОН з собаками: навколо суду в Ростові посилені заходи безпеки

Побачити президента-втікача на власні очі нам не вдалося - дорогою до Ростовського обласного суду змогли тільки побачити хвіст кортежу, що ймовірно завозив до споруди Віктора Януковича за годину до початку допиту. Навколо споруди - посилені заходи безпеки, поліцейські чергують на кожному перехресті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: