Янукович розповів про свої стосунки з екс-радником Трампа та своїм політтехнологом Полом Манафортом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента-втікача, у нього не було як таких особистих контактів з Манафортом.

Президент-утікач Віктор Янукович заявив, що особисто не підписував з колишній менеджером президентської кампанії Дональда Трампа та своїм політичним радником Полом Манафортом жодних угод.

Про це він повідомив під час прес-конференції.

За словами Януковича, з Полом Манафортом «Партія регіонів» почала працювати в другій половині 2005 року.

"Виборча компанія в парламент навесні 2006 року відбувалася за участю Пола Манафорта і його людей, його компанії, які працювали з апаратом Партії регіонів. Потім були вибори восени 2007 року. Позачергові вибори до парламенту. Потім були вибори президента 2010 року. Весь цей час Пол Манафорт мав справу з апаратом Партії регіонів. Я особисто не підписував з ним ніяких угод", - сказав Янукович.

Він також додав, що особисто не встановлював ніяких сум оплати за його роботу.

"Скільки він повинен отримувати. У стосунках між нами питань його фінансових винагород чи оплат взагалі не було. Після виборів 2010 року Пол Манафорт був моїм радником на громадських засадах. Я з ним зустрічався завжди на зустрічах, коли приймали. Радників у мене позаштатних було дуже багато. Але коли розглядалися якісь міжнародні питання, Пол Манафорт як радник брав в них участь", - розповів Янукович.

За словами президента-втікача, у нього не було як таких особистих контактів із Манафортом.

"Він працював в основному з Адміністрацією президента. Це був такий порядок. Він був встановлений. Після того, як я виїхав з України, я Пола Манафорта не бачив і не чув. Що стосується моїх обговорень з президентом Путіним якихось стосунків з Полом Манафортом - це абсолютний абсурд", - заявив Янукович.

ВідеоГПУ готує нові запити до США у справі Манафорта

У США спецпрокурор з розслідування зв'язків з РФ Роберт Мюллер попросив встановити 14 травня датою початку судового процесу у справі екс-глави виборчого штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта, якого звинувачують у відмиванні грошей. Йому висунуто 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Полу Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Манафорту довелося подати у відставку з поста глави передвиборчого штабу Трампа в серпні 2016 року на тлі скандалу, що розгорівся після публікації в The New York Times. Газета написала про подробиці його діяльності в Україні. Манафорт працював радником позбавленого звання президента України Віктора Януковича, який втік до Росії після Революції гідності в лютому 2014 року.

Також з'ясувалося, що у Партії регіонів була "чорна бухгалтерія".  Серед одержувачів готівкових коштів звучало і прізвище Манафорта. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції