Янукович стверджує, що з готелю "Україна" мітингувальників і силовиків розстрілювали "стрільці Майдану"

Дата публікації
Янукович стверджує, що з готелю "Україна" мітингувальників і силовиків розстрілювали "стрільці Майдану"

Янукович: почався прицільний вогонь / nmpu.org.ua

Екс-президент запевняє, що силовики стояли "за мир".

Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що про наявність у протестувальників зброї лідери опозиції почали відкрито заявляти зі сцени Майдану.

Про це Янукович сказав в інтерв'ю виданню "Аргументы и факты".

"В цей же час почався прицільний вогонь на ураження по силовикам, у тому числі з будівлі консерваторії. Не маючи наказу стріляти у відповідь, силовики почали відступати. Натхнені цим "успіхом", стрілці майдану продовжили прицільний вогонь з раніше зайнятих приміщень готелю "Україна" і "Жовтневого палацу",- заявив Янукович.

Він запевняє, що стріляли в силовиків та у цивільних учасників Майдану.

"Всі знають про загиблих з "Небесної сотні", але в ЗМІ майже не згадується про жертви серед співробітників міліції. Станом на 20 лютого загинули 20 міліціонерів, ще 130 співробітників міліції були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями. А вони стояли під кулями і коктейлями Молотова не за Януковича, а за закон, за порядок, за мир, за Україну", - додав він.

Нагадаємо, будучи президентом, Янукович не покарав винних у розгоні і вбивствах людей на Майдані, його фракція підтримала диктаторські закони, а після цього він втік до Москви, де підтримав введення російських військ на територію України.

Як раніше повідомлялося, ГПУ об'єднала всі злочини Януковича в одне провадження за статтею "державна зрада"

Наступна публікація