Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович та Азаров вкрали на спецзв'язку 220 мільйонів гривень – СБУ

Колишнім високопосадовцям вже оголосили про підозру.

Служба безпеки та Генпрокуратура України викрили розкрадання колишнім найвищим керівництвом держави, зокрема Віктором Януковичем і Миколою Азаровим, 220 мільйонів гривень з бюджету.

Про це у четвер, 2 жовтня, повідомляє пресс-служба СБУ.

За матеріалами СБУ Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати та привласнення коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах колишніми вищими керівниками держави, екс-посадовцями Кабінету Міністрів України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, ТОВ "ЕСУ" та ПАТ "Укртелеком".

Як повідомляє Служба безпеки, встановлено, що у 2010-2013 роках тодішнім президентом Віктором Януковичем за злочинною змовою з іншими посадовцями - Миколою Азаровим, Юрієм Колобовим, Анатолієм Мярковським, главою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Геннадієм Рєзніковим, членом наглядової ради "Укртелекому" – директором ТОВ "ЕСУ" Іллею Солодовським, було сплановано злочин та у протиправний спосіб внесено зміни до державного бюджету, внаслідок чого незаконно профінансовано будівництво виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв'язку.

Збитки держави становлять 220 мільйонів гривень.

Згідно з умовами договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Укртелеком", вказані роботи мали здійснюватись виключно за рахунок покупця – ТОВ "ЕСУ".

СБУ повідомляє, що 30 вересня 2014 року усім зазначеним особам Генеральною прокуратурою України оголошено підозри про вчинення злочину. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, раніше у Генпрокуратурі озвучили суми з "заморожених" у ЄС рахунків оточення Януковича. Вони складають десятки мільйонів гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції