Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович із РФ угледів утиски і відкликав адвокатів з суду над ним

Він також відкликав адвокатів.

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович вирішив відмовитися від участі у судовому процесі за обвинуваченням його в державній зраді, який відбувається у Києві, і відкликати своїх адвокатів.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на окрему заяву Януковича. 

"Я не хочу брати участі у нібито змагальному процесі, результат якого заздалегідь визначений. Я прийняв рішення відкликати з процесу своїх захисників. У їх кваліфікації сумнівів немає, але в країні знищеного правосуддя адвокати безсилі", - сказав Янукович.

6 липня має відбутися чергове засідання в Оболонському суді Києва.

Позбавлений звання президента зазначив, що вже пройшли три стадії процесу, в яких він не брав участі, він вважає, що його права були порушені. 

Також Янукович заявив про фальсифікаю слідства. "А як же вони хочуть судити мене, не отримавши жодних свідчень ні від мене, ні від моїх свідків? Це явно підтверджує факт політичного переслідування", - вважає Янукович.

ВідеоПрокурори просять для Януковича довічного ув'язнення

За його словами, генпрокурор фактично вже назвав дату закінчення суду - 24 серпня 2017 року і те, що буде прийнято рішення про його довічне ув'язнення.

Фотогалерея Переповнений суд у Києві і спокійний Янукович: як допитували колишнього президента України (14 фото)

Як уже повідомлялося, Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв'язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали. Раніше суд постановив перенести засідання на 29 червня у зв'язку з тим, що згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, обвинувачений повинен двічі не з'явитися без поважної причини суд, щоб було прийнято рішення про застосування спеціального судового розгляду. В той же час судді відзначили, що прийти особисто в суд або взяти участь у відеоконференції - це виключно воля обвинуваченого.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв'язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач.

Залиште свій коментар

Вибір редакції