Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович заявив, що досі не зняв із себе відповідальності за український народ

Допит Януковича завершений. 

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович переконаний, що досі не зняв з себе відповідальності президенства.

Про це Янукович заявив під час відеодопиту у суді.

На запитання, до якої дати він вважав себе президентом України, Янукович відповів: "Це питання складне. Я на сьогоднішній день, я особисто не зняв з себе цієї відповідальності. Я її несу перед українським народом. А що стосується українського народу, як він до мене ставиться, це справа українського народу. Це питання відповідальності".

Після цього він попросив зняти запитання.

Зазначимо, сьогодні, 28 листопада, під час засідання у справі Євромайдану допитували через відеозв'язок позбавленного звання президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 листопада відбулося судове засідання у справі розстрілів учасників Євромайдану, свідком в якій проходить Віктор Янукович. Проте самого допиту не відбулось, оскільки близько 30 активістів з прапорами "Правого сектору" і організації "Вільні люди" заблокували виїзд обвинувачених беркутівців із СІЗО. Вони тримали у руках плакати з написами "Вбивць Небесної сотні за ґрати", "Кров Небесної сотні на ваших руках" і "Вбивці - в'язницю". Через недоправлення підозрюваний  до суду засідання перенесли.

Відео Юрій Луценко оголосив підозру екс-президенту Януковичу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції