Янукович заявив, що Льовочкін і Фірташ могли за його спиною спровокувати Майдан
Екс-президент запевняє, що дізнався про розгін студентів 30 листопада під час гри в теніс.
© Reuters
Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що голова його адміністрації Сергій Льовочкін та олігарх Дмитро Фірташ могли стояти за протестами на Майдані у 2013-2014 роках.
Про це він заявив в інтерв'ю Der Spiegel, передає DW.
Янукович переконує, що не давав наказів розігнати Євромайдан в ніч на 30 листопада 2013 року, коли правоохоронці побили студентів.
Спочатку екс-президент звинуватив "радикалів", які провокували поліцію. Потім він припустив, що Льовочкін і Фірташ могли за його спиною стати режисерами Майдану.
Сам він, стверджує Янукович, дізнався про криваві зіткнення лише наступного ранку під час гри в теніс, тоді як Льовочкін не відповідав на дзвінки.
Нагадаємо, начальник департаменту спец розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Генеральна прокуратура України не знайшла доказів причетності колишнього голови Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна до розгону Майдану 30 листопада 2013 року.