Яременка заскочили за листуванням з повією у Раді. Нардеп каже, що навмисне спровокував журналістів

Яременка заскочили за листуванням з повією у Раді. Нардеп каже, що навмисне спровокував журналістів

Богдан Яременко / Фото: УНІАН

Політик запевняє, що листування - фейк, який він дозволив сфотографувати.

Сьогодні, 30 жовтня, журналісти опублікували фото з перепискою у телефоні нардепа від "Слуги народу" Богдана Яременка – під час засідання Верховної Ради він нібито спілкувався із повією про надання інтимних послуг за гроші.

Фото з екраном телефону оприлюднив сайт "Буквы". На світлинах видно, що політик переглядав пошту, в якій були листи від "Мережі знайомств Мам…" і сайту знайомств "Loveeto". Після цього Яременко нібито написав комусь російською мовою: "умови зустрічі з тобою". У відповідь він отримав від ймовірної співрозмовниці таке повідомлення: "Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний - табу. Година - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч не лишаюся. Побажання можна".

Фото: Буквы

Також журналісти опублікували відео, на якому нібито Яременко (на кадрах видно тільки руки чоловіка) користується іншим додатком для знайомств – Tinder.

Чергова "провокація" Богдана Яременка

Богдан Яременко написав, що "вчинив учора провокацію та дозволив #Буквам сфотографувати сфабриковане "листування". Сьогодні вранці нардеп від Слуга Народу зробив ще одну "провокацію", але вже в Tinder Підписуйтесь на #Букви в Telegram, там буде багато чого цікавого : https://t.me/bykvu P.S. Відео знято до публікації першої новини https://bykvu.com/ua/bukvy/sluga-naroda-jaremenko-s-utra-v-zale-rady-rassmatrival-devushek-v-tinder/

Опубліковано Буквы Середа, 30 жовтня 2019 р.

На ситуацію відреагував і сам Яременко. На своїй сторінці у фейсбуці він наголосив, що вирішив навмисне спровокувати журналістів, які фотографують телефони політиків у Раді.

"Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли "журналісти" підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане "листування". Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає", - йдеться у пості Яременка.

Про провокації Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми...

Опубліковано Богданом Яременком Середа, 30 жовтня 2019 р.

Завершив своє повідомлення він фразою, що інтригує: "Далі буде".

Нагадаємо, раніше скандал виник довкола іншого нардепа - Іллі Киви. Під час засідання парламенту він торкався своїх геніталій і дзвонив абоненту "Юлія конкурс краси Одеса". 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація