Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яресько розповіла, що необхідно для успішної роботи уряду

Міністр фінансів закликала політикум країни піти від особистих інтересів.

Міністр фінансів Наталія Яресько під час засідання Кабінету міністрів заявила, що усі міністри готові працювати, але ця робота буде успішною за умов реальної підтримки парламентської коаліції.

"Ми всі прийшли рік тому будувати країну разом. І для того, щоб бути успішним, політична підтримка повинна бути з боку парламентської коаліції. У минулому році ми домоглися цієї підтримки через постійний опір і протидію. Так бути не може. Це не нормально. Ми готові командою далі працювати... Але нам потрібна реальна підтримка коаліції", - заявила вона, передає телеканал "112 Україна".

За її словами, парламент має безумовно підтримувати програму реформ уряду, програми співпраці з МВФ і терміново прийняти закони, які дозволять забезпечити прозору приватизацію. Окрім того, на думку Яресько, потрібно деполітизувати Державну фіскальну службу, де уряд почав створювати нову систему адміністрування податків.

"Я закликаю весь політикум країни зберегти державу, піти від особистих інтересів і спільно боротися за наше майбутнє, прискорити реформи, які ми починали, які ми робимо", - зазначила Яресько.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

4 лютого після зустрічі президента Петра Порошенка з послами країн G7 уряд зібрався на позачергове засідання. На ньому було оголошено, що чотири міністри, які раніше з різних причин написали заяви про відставку, відкликають їх. Це зробили міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не йде у відставку, а буде працювати разом однією командою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції