Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яресько розповіла, які пропозиції роботи отримала й де буде працювати в подальшому

Екс-глава Мінфіну хоче приїхати до Києва та побачити своїх дітей.

Колишній фінансів України Наталя Яресько вже має чимало пропозицій щодо подальшого працевлаштування, однак поки що взяла паузу.

Про це вона сказала на полях Берлінського східного форуму (East Forum Berlin), повідомляє Укрінформ. 

"Пропозицій дуже багато надійшло, але я візьму якийсь час просто подумати", - сказала Яресько.

Вона додала, що "є різні пропозиції", які вона розглядає, однак запевнила, що буде "задіяна в українських справах, на службі в українського народу".

Наразі екс-глава Мінфіну хоче "приїхати додому, до Києва, побачити своїх дітей, трошки відпочити".

На форумі Яресько виступила з промовою, в якій розповіла про успіхи, яких вдалося досягнути за останні півтора року, та виклики, з якими стикається Україна зараз.

Як відомо, 14 квітня, під час засідання Верховної Ради нардепи проголосували за призначення спікера парламенту Володимира Гройсмана прем'єр-міністром України. За відповідне рішення проголосували 257 депутатів. Тією ж постановою народні обранці звільнили главу уряду Арсенія Яценюка.

Однак виявилося, що у двох фракцій - БПП і "Народний фронт" - не вистачило голосів навіть за призначення глави Кабміну. Фракція Блоку Порошенка віддала за Гройсмана 131 голос, "Народний фронт" – 75. Разом на двох – 206 депутатів. Решта, хто голосував, це "Воля народу" і "Відродження".

Згідно з програмою діяльності Кабміну, Гройсман на новій посаді планує зайнятися реформою національної безпеки, конституційною реформою, відновити контроль над Донбасом і зайнятися його відновленням, оновити владу і боротися з корупцією, продовжити децентралізацію та ін. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції