Останній дзвінок святкували у рідному для родини Дніпродзержинську.
У Дніпродзержинську святкувала останній дзвоник родина лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша, сьогодні донька Ірина востаннє вийшла на лінійку у рідній школі, повідомляє кореспондент ТСН.
Цей візит батьків для доньки Ярошів став несподіванкою, оскільки до останнього не було відомо, чи вони приїдуть. На свято подружжя Ярошів все ж приїхало у повному складі. Дружина Яроша Ольга трималася скромно, не відходила від чоловіка, ховалася від телекамер та відмовилась від інтерв'ю. Журналісти ТСН уперше зафільмували кохану жінку лідера Правого сектору.
Окрім дружини, з лідером Правого сектору була його мати. Під час урочистої частини Ярош показав себе у ролі люблячого татуся і дідуся – носив на руках трьохмісячного онука Назара, якого народила старша донька Анастасія, а ще посадив на плечі 6-річного сина Дмитрика.
У гімназії родину Ярошів охороняли кілька чоловіків, були вони недовго – близько півгодини. Спілкуватися з пресою у випускний день своєї доньки Дмитро Ярош відмовився.
Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ТСН Дмитро Ярош розповідав, що його дружина – людина непублічна, тоді журналістам показали лише чорно-білу світлину Ольги. Натомість донька Ірина дала перше у своєму житті інтерв'ю і назвала батька "супергероєм".
Кореспондент ТСН Валентина Мудрик