Ярош розповів, чим займається після виходу з "Правого сектору"

Колишній провідник руху перервав мовчання.

Колишній лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош розповів, що після виходу з організації занурився у роботу в тилу.

"Їжджу по Україні, збираю фокус-групи, намагаюся отримати зріз інформації, провести своєрідну рекогносцировку місцевості для того, щоб робити правильні висновки про ситуацію в тилу", - сказав він в інтерв'ю 24 Каналу.

Разом із тим, за словами Яроша, він займається і фронтовими питаннями – опікується підрозділами Української добровольчої армії.

"Українська добровольча армія є реальністю, підрозділи працюють у зоні своєї бойової відповідальності під повним керівництвом командування АТО. Тому спектр доволі високий", - сказав Ярош.

За його словами, Українська добровольча армія формується під конкретний законопроект, туди входять окремі підрозділи добровольців та батальйонів територіальної оборони.

"Ми хочемо суспільству і владі запропонувати ту модель, яка в багатьох європейських країнах є дієвою. Як в Естонії, Фінляндії, Швейцарії і так далі. Такий законопроект підготовлений, консультації проходять, ми його робили разом із Рухом сприяння територіальної оборони України", - сказав він.

При цьому Дмитро Ярош додав, що "Правий сектор" і Добровольчий український корпус продовжують існувати, але вже без нього.

Нагадаємо, раніше Ярош відмовився від лідерства у "Правому секторі". За його словами, під час конференції керівного складу руху частина учасників зібрання визначила новий стратегічний напрям розвитку ПС, з яким він не згодний. 

ВідеоДмитро Ярош відмовився далі очолювати «Правий сектор»

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: