Ярош вперше прокоментував стрілянину свого охоронця у водія таксі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик вважає, що винні мають нести покарання. 

Народний депутат Дмитро Ярош прокоментував інцидент зі своїм охоронцем, який прострелив обидві ноги водію таксі у місті Кам'янське Дніпропетровської області.

Парламентар підтвердив, що до справи дійсно причетний його охоронець та бойовий побратим, однак наголосив, що той має понести заслужене покарання.

"Участь у війні – не індульгенція, що звільняє від всіх гріхів. Конкретні інструкції як себе поводити, відзначаючи свій День народження він мав і їх порушив. За що буде нести заслужене покарання", - написав він на своїй сторінці у соціальній Мережі.

Ярош пообіцяв не тиснути на досудове слідство та суд, а від правоохоронців вимагає "людського ставлення" до всіх без винятку  громадян. 

Він попросив людей поставитися з розумінням до ситуації, адже у бійців сильно загоструюється ідентифікація "свій-чужий"  та  поняття "справедливо-несправедливо".

"Хлопці тримаються роками, а потім в один момент зриваються і наслідки є поганими. Ми не шукаємо жалості, просто просимо про розуміння", - додав він.

На думку Яроша, в українському суспільстві вистачає "вати" і "колорадів" і поки інші захищають Батьківщину інші перебувають в тилу, "ненавидячи Україну та воїнів".

"Це особливо проявилося під час подій у Дніпрі 9 травня, та на побутовому рівні в Кам'янському. Висновок один – будь-яка колаборація з Російським агресором має каратися. Бажано державними правоохоронними структурами. Коли ж ці органи не працюють – громадянами. Це наш національний і конституційний обов'язок", - додав він.

"Показовим є, що в тій інформаційній істерії, яку розгорнули навколо вищезгаданого конфлікту перед ведуть кремлівські ЗМІ, антидержавне бандформування "Опоблок" та їх різношерсті прихильники. Це добре, бо знов таки ж, вороги України самі себе проявляють. Порадив хлопцям з СБУ зайнятись відстеженням коментарів у мережі. Наші аналітики побачили багато цікавих нюансів", - додав він.

Нагадаємо,  раніше у Кам'янському на Дніпропетровщині в стрілянині постраждав 52-річний водій таксі. Чоловік ледь не помер від крововтрати після того, як йому прострелили обидві ноги. Все почалося з того, що водій Антон Уткін підвозив компанію чоловіків, за його словами, напідпитку. Між ними виник конфлікт через мову спілкування. В одного з учасників сварки виявили посвідчення охоронця Дмитра Яроша. 

Відео Стріляниною закінчився конфлікт таксиста та пасажирів, серед яких був охоронець Яроша

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції