"Йду на жертву": кандидат на посаду очільника МВС Монастирський вперше прокоментував своє можливе призначення

"Йду на жертву": кандидат на посаду очільника МВС Монастирський вперше прокоментував своє можливе призначення

Право на владу

Монастирський вийшов після фракції до журналістів і заявив, що "йде на жертву, погоджуючись стати міністром внутрішніх справ".

Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський прокоментував своє можливе призначення на пост очільника МВС замість Арсена Авакова. 13 липня Аваков подав у відставку.

Відео з першим коментарем Монастирського опублікував Telegram-канал PavlovskyNews.

"Вирішив відповісти "так" на пропозицію президента очолити МВС. Це сталося буквально кілька хвилин тому. Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як особистість і як політик. Але я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду", - прокоментував Монастирський своє можливе призначення після засідання фракції "Слуги народу".

Монастирський назвав це рішення найскладнішим в його житті. Вибір президента він пояснив тим, що вони йшли в одній команді, і Зеленський довіряє йому. Про кадрові ротації Монастирський не говорив, попросивши дочекатися голосування, яке відбудеться у п'ятницю, 16 липня.

Нагадаємо, голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков 13 липня подав у відставку. Аваков написав відповідну заяву про звільнення і подякував команді за роботу. Зеленський запропонував кандидата на посаду очільника МВС замість Авакова - Дениса Монастирського.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація