Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Є ідея на день народження": Зеленський зізнався, коли подаватиме документи до ЦВК

З’їзд його партії вже відкрив нову сторінку в історії політичних процесів в Україні.

Партія "Слуга народу" висунула сьогодні свого кандидата на президентські вибори. На з'їзді політичної сили єдиним кандидатом обрали творчого керівника "Студії Квартал 95" Володимира Зеленського, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам з'їзд відбувся незвичній для такої події: скромно, без церемоній і купи телекамер: "Хлопці, ніяких партійних засідань, як це відбувається в усіх наших товаришів, не буде. У нас все дуже скромно. Демократично". Замість величезної зали – невеличкий офіс, замість пафосних речей із трибуни – стислі промови у вузькому колі однопартійців, друзів "Кварталу" та рідних. Головує лідер партії Іван Баканов. "Ну, я думаю, не тільки я один запропонував висунути кандидатом у президенти України Зеленського Володимира Олександровича. Хто за? Рішення прийнято одноголосно", - констатував він.

ВідеоПартія "Слуга народу" обрала кандидатом у президенти Володимира Зеленського

На з'їзді політичної сили єдиним кандидатом від партії обрали творчого керівника "Студії квартал 95" Володимира Зеленського. Сам з'їзд відбувся у незвичній для такої події атмосфері. Скромно - без церемоній і купи телекамер - у вузькому колі соратників під піцу з гамбургерами і соком. 

Партія "Слуга народу" обрала кандидатом у президенти Володимира Зеленського

Офіційна частина тривала не більше 15 хвилин. Далі був невеличкий фуршет, більше схожий на дружній перекус: їжа із фаст-фуду і жодного алкоголю. Зеленський зізнається, що вони з колегами свідомо хотіли відійти од помпезного формату партійних форумів. "Щойно хлопці сказали, що ми повинні зробити з’їзд, зрозуміло, я сказав, что ніяких атракціонів-стадіонів, ніякого совка не буде в нашому життя. Я взагалі вважаю, що це зайве. Але є якісь норми законодавства, тому ми все зробили згідно чинного законодавства", - пояснив Зеленський.

Попри неформальну атмосферу, сам кандидат переконує, що до кожного свого рішення ставиться серйозно й відповідально. Зеленський пообіцяв, що передвиборна кампанія буде прозорою, кожен її крок він демонструватиме в режимі онлайн. "Ми хочемо виходити на зв’язок із людьми, щоб вони бачили, які ми. Я дуже хочу, щоб люди бачили, які у нас проблеми, як ми живемо. Я дуже хотів, я молю, щоб в нас вийшло, я дуже хотів, щоб люди побачили весь цей процес", - зізнався Зеленський.

Уже цього тижня він збирається подати документи до ЦВК: "Є ідея на день народження. Є ідея, чому б ні? Мені буде 41-й, тому, може, 25 січня!". Найближчим часом також буде представлена передвиборна програма кандидата.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції