Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єльченко переконує, що РФ поступово втрачає вплив у ООН

Кількість тих держав, які традиційно підтримують російські наративи під час голосування в ООН, невпинно зменшується.

Внесення Генасамблеєю ООН до свого постійного порядку денного пункту "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України» засвідчило, що Росія поступово втрачає підтримку з боку інших країн.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, - пише Укрінформ.

"Ми побачили, що кількість тих держав, які традиційно підтримують російські наративи під час голосування в ООН, невпинно зменшується", - зазначив представник України.

За його словами, це чітко засвідчує посилення підтримки в ООН української позиції щодо мирного врегулювання конфлікту, розв'язаного Москвою.

"Очевидно, що подальше ігнорування російською стороною Статуту ООН та міжнародних договорів наближає її до повної міжнародної ізоляції", - підкреслив Володимир Єльченко.

Пояснюючи важливість прийнятого Генасамблеєю рішення про включення до порядку денного українського питання, він зауважив, що, по-перше, це дозволить безперервно тримати питання щодо ситуації з окупованими територіями України у фокусі уваги міжнародної спільноти. По-друге, це сприятиме більш ефективному використанню потенціалу та інструментів ООН з метою припинення російської агресії проти України, а також деокупації українського Криму та окремих районів Донецької й Луганської областей.

Зі свого боку, українська сторона ініціюватиме розгляд ситуації в політичному, економічному, безпековому, гуманітарному, соціальному, правозахисному та інших вимірах, зауважив український дипломат.

ВідеоКлімкін поговорить на Генасамблеї ООН Петером Сіярто щодо консулу Угорщини

Вплинути на закарпатського консула, аби той не виходив за межі своїх повноважень або хай він залишає Україну – проситиме Павло Клімкін свого угорського колегу. Павло Клімкін запевнив, що на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку він поговорить з Петером Сіярто, аби той вирішив подальшу долю свого підлеглого - консула на Закарпатті. 

Клімкін поговорить на Генасамблеї ООН Петером Сіярто щодо консулу Угорщини

Нагадаємо, що наступного тижня в Нью-Йорку розпочнуться загальні дебати 73-ї сесії Генасамблеї ООН за участю глав держав та урядів. У заходах планується участь Президента України Петра Порошенка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції