Єрмак анонсував можливу розмову із Кремлем та назвав "найголовніше завдання" у перемовинах щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, вибори на окупованій території відбудуться лише за українським законодавством.

Новопризначений голова Офісу президента Андрій Єрмак сподівається, що найближчим часом матиме змогу провести перемовини із відповідальним за Україну в Кремлі, заступником керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком.

Про це він розповів під час брифінгу 12 лютого.

"Я ще не розмовляв із паном Козаком після його призначення і після мого призначення. Тому не можу вам відповісти конкретно. Я думаю, що буду мати таку можливість. Але незалежно від того, хто буде представляти Російську Федерацію у перемовинах в Мінську або в "нормандському форматі", принципи, які задекларував президент Зеленський, є незмінними. Вони залишаються такими, якими вони були напередодні саміту в Парижі", - заявив Єрмак.

За його словами, вибори на окупованому Донбасі відбудуться лише відповідно до українського законодавства, тобто за умови відсутності іноземних військових угруповань, незаконних збройних формувань, а також наявності контролю України за державним кордоном.

"Нічого важливішого на сьогодні немає, як припинення війни, як припинення того, щоб гинули наші люди, для того, щоб повернулися всі наші громадяни. І я думаю, що це є найважливішим завданням, яке ми отримали від президента України і будемо його виконувати", - підкреслив він.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Відео Андрія Богдана змінив на посаді Андрій Єрмак

У президентського офісу - новий очільник. Андрія Богдана змінив на посаді його тезка Єрмак, який досі був помічником Зеленського. 48-річний юрист, бізнесмен, кінопродюсер та особистий друг президента спеціалізувався на міжнародних питаннях, зокрема, врегулюванні конфлікту на Донбасі та поверненні бранців Кремля.

Андрія Богдана змінив на посаді Андрій Єрмак

Залиште свій коментар

Вибір редакції