Єрмак назвав пріоритетні напрями, якими займатиметься на посаді керівника Офісу президента України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами керівника Офісу президента, важливо, щоби кожен українець відчув зміни в країні.

Новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак запевнив, що для нього на посаді залишатимуться пріоритетами припинення війни на Донбасі, реформи та покращення інвестиційного клімату в Україні.

Про це він заявив під час пресконференції.

"Я не залишу ті напрями, якими я керував і якими я опікувався останній час. Безумовно, сьогодні для президента України і для Офісу президента одним із пріоритетів є і завжди буде припинення війни на Донбасі в інтересах України. Цей напрям залишається пріоритетним", - наголосив посадовець.

За словами Єрмака, також він продовжуватиме займатися зовнішньополітичними і зовнішніми напрямами.

"Я вважаю, що сьогодні Україна є в топі світової уваги, і ми не можемо втрачати цей шанс і потрібно зробити все, щоби та увага, той інтерес, які ми сьогодні маємо і відчуваємо під час міжнародних візитів президента України, давали нам конкретні результати", - сказав керівник Офісу президента.

Ще одним важливим напрямком, яким він опікуватиметься, Єрмак назвав регіональну політику.

"Ми будемо ще більш ефективно працювати з губернаторами на місцях, команда губернаторів сьогодні майже сформована. Це дуже молоді амбіційні, професійні люди, вони мають конкретні завдання, сьогодні наша задача, Офісу президента, зробити так, щоби результати реформ, результати нашої праці, результати виконання ініціатив президента відчув кожен громадянин України", - уточнив він.

Зокрема, Єрмак зазначив, що губернатори вже отримали завдання "зробити так, щоби Україна стала інвестиційною меккою".

"Ми маємо конкретні кроки і програми, як це зробити. Цим опікується уряд України, всі, хто залучений до роботи з покращення інвестиційного клімату та інвестиційної атмосфери в Україні. Вважаю, що Офіс президента повинен стати експертним офісом президента України, де сьогодні будуть сконцентровані найкращі кадри, найбільш професійні, які допоможуть президенту виконувати його функції і досягати результатів за всіми напрямками його діяльності", - резюмував новий керівник ОП.

Дивіться трансляцію брифінга на фейсбуці ТСН і ТСН Live, а також на нашому ютуб-каналі, та підписуйтеся на наші сторінки.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції