Єрмак прокоментував інформацію про можливе звільнення керівників Нацбанку та НАБУ

Дата публікації
Перегляди
2203
Єрмак прокоментував інформацію про можливе звільнення керівників Нацбанку та НАБУ

УНІАН

Керівник ОП запевнив, що нині подібні переговори не проводяться.

В Офісі президента не ведуть перемовин щодо зміни голови правління Нацбанку Якова Смолія та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Про це під час онлайн-дискусії "Пандемія, реформа, війна і мир: погляд з Українського Білого Дому", організованої Atlantic Council, запевнив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, пише "Інтерфакс-Україна".

"З боку Офісу президента жодних ініціатив з цього приводу (звільнення Ситника) не було. Нам багато задавали питань про це минулого тижня. Знаю, що були якісь розмови і консультації, навіть починався збір підписів у парламенті. Але поки що мені не відомо, щоб будь-який законопроєкт з цього приводу був внесений до порядку денного парламенту", - сказав Єрмак.

Він наголосив, що Офіс президента завжди підтримує незалежність НАБУ.

"Дуже багато очікувань, надій, і вважаю, що цей орган працюватиме ще більш ефективно. Це дуже важливий орган", - зазначив Єрмак.

Керівник ОП запевнив, що йому невідомо про будь-які консультації щодо зміни керівництва Нацбанку.

"Наразі я можу сказати, що навіть про консультації з цього приводу ми не знали і не чули. Безумовно, я можу говорити лише про Офіс президента. Є парламент України, знаю, що періодично вони запрошують керівництво Національного банку, ставлять їм запитання і проводять якісь консультації, бесіди. Не чув про те, щоб вони ухвалювали якесь рішення про незадовільну роботу Нацбанку", - сказав Єрмак.

Він наголосив, що Верховна Рада і Кабінет міністрів є окремими гілками влади, тому він може говорити лише про Офіс президента.

Нагадаємо, раніше петиція про звільнення самого Єрмака на сайті ОП набрала необхідну кількість голосів.