Єрмак зустрівся з керівниками дипмісій країн G7: про що говорили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник Офісу президента обговорив з дипломатами ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із представниками посольств країн "Великої сімки", під час якої подякував дипломатам та їхнім країнам за підтримку України й висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Про це повідомили у пресслужбі глави держави.

Як зазначається, також Єрмак проінформував керівників дипмісій про ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

"Позиція президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори на всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян", – наголосив він.

До того ж Єрмак запевнив, що основною метою його діяльності як керівника ОП буде забезпечення ефективної роботи глави держави задля успіху України.

"Хочемо бути зразком відкритості та демократичності. Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента й України. Тому зроблю все, щоб обмін думками та інформацією був ще більш плідним", – сказав керівник Офісу президента України.

Окремо він розповів про передання нових списків утримуваних осіб до Мінська.

"Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено", – запевнив Єрмак, зауваживши, що Володимир Зеленський замінив представника України в ТКГ, яка займається цим питанням, а також у Мінську була узгоджена одна з трьох точок для нового розведення.

За його словами, українська сторона прагне максимально пришвидшити цей процес.

Плейлист 15 відео Тристороння контактна група — Мінські угоди

Для мирного врегулювання ситуації на сході України сформована уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії. Мінські перемовини проводились з метою полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України. Головне про узгодження і порушення Мінських угод.

Тристороння контактна група — Мінські угоди

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції