Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єрофеєв виправдовується, що  воював за "ЛНР" через "сотні загиблих на Майдані міліціонерів"

Він також заявив, що однією з причин були невиплати пенсій сім'ям загиблих правоохоронців.

Сьогодні, 14 квітня, під час судового засідання російський ГРУвець Євген Єрофеєв заявив, що приїхав воювати на Донбас за "ЛНР", оскільки на Майдані загинули міліціонери. Крім того, він запевняє, що його нібито змушували говорити, що він військовий РФ.

Про це повідомляє у Twitter журналіст Ольга Комарова.

"Єрофеєв каже що приіхав воювати за "ЛНР", бо на Майдані загинули десятки та сотні міліціонерів.", - написала вона.

Також росіянин заявив, що приїхав до Луганська захищати населення, та не знав що "ЛНР" є терористичною організацією в Україні. Серед причин свого прибуття на Донбас він вказав й відсутність виплат сім'ям загиблих на Майдані міліціонерів компенсацій та пенсій.

Водночас він відмовляється відповідати на більшість запитань й сам запитує: "Що таке присяга?", пише журналістка.

Єрофеєв водночас вказав, що з арміі РФ звільнився у 2015 році, бо скоротили посаду, але наказ про звільнення на руки не отримав. Також він додав, що після звільнення поїхав воювати в Україну не за гроші, а за ідею: дружина підробляє, їй вистачає, - запевняє він.

Як повідомлялося раніше, на сьогоднішній суд мали прибути двоє кадрових російських військових із Ростовської області - підполковник Чепрасов та полковник Литвиненко. Захист ГРУвців каже, що росіяни не були присутніми особисто під час бою, але вони вели журнал щодо ходу бою, у який записували отримувані ними оперативні дані.

Однак військові так і не з'явилися. За словами адвокатів, не отримали дозволу в РФ.

Нагадаємо, російські ГРУвці були затримані 16 травня біля міста Щастя Луганської області. Під час перестрілки з українськими військовими був вбитий боєць 92-ї бригади ЗСУ Вадим Пугачов, а Олександр Александров та Євген Єрофєєв отримали поранення, після чого потрапили в полон. Їх перевезли до Києва, де їм зробили операції.

Відео Новий адвокат полоненого офіцера Александрова розпочав роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції