Єрусалимський патріарх особисто проведе подружжя Порошенків храмом Гробу Господнього

Український президент перебуває з візитом в Ізраїлі.

Глава української держави Петро Порошенко сьогодні ввечері був на аудієнції у патріарха Єрусалимського Теофіла ІІІ. Удень їхню зустріч відклали через теракт, що стався в старому Єрусалимі. А зранку український лідер виступив в ізраїльському парламенті - Кнесеті, де намагався переконати місцеву політичну еліту - Росія становить потенційну загрозу і для Ізраїлю, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

 

Послухати виступ Порошенка зібралися не лише депутати Кнесету, прийшли президент та прем'єр Ізраїлю. Український лідер запросив ізраїльське керівництво до Києва на 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру. Але якщо у питаннях історії непорозумінь між країнами вже немає, у сьогоденні лишаються недомовки. Порошенко наголошує - Росія приносить дестабілізацію не лише на українські землі. Зброя та війська, направлені у Сирію, суттєво змінюють баланс сил у регіоні. Україна як член Ради безпеки ООН обстоюватиме мир, зокрема на Близькому Сході, каже Порошенко, і зриває оплески. Прем'єр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу емоційно звинувачує палестинців у прагненні зруйнувати ізраїльську державу і закликає Україну бути союзниками. На аналогічні закиди Порошенка у бік Росії - ані пари з вуст.

Аудієнцію у патріарха відклали на вечір. Він має особисто провести подружжя Порошенків храмом Гробу Господнього. 

У патріарха Єрусалимського Теофіла III триває аудієнція Порошенка

Удень їхню зустріч відклали через теракт, що стався в старому Єрусалимі. А зранку український лідер виступив в ізраїльському парламенті Кнесеті, де намагався переконати місцеву політичну еліту, Росія становить потенційну загрозу і Ізраїлю. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: