Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС має попередити Порошенка про можливість перегляду безвізу – Лещенко

Користувачі Мережі неоднозначно сприйняли заяву нардепа.

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що Євросоюз має попередити президента України Петра Порошенка про можливість перегляду безвізового режиму, якщо триватимуть "напади на НАБУ та громадянське суспільство і зростатиме корупція".

Таку думку депутат висловив у свої англомовній статті в  openDemocracy, британському сайті про міжнародну політику та культуру, де публікуються авторитетні вчені, журналісти та політики.

Лещенко зазначив, що він у своїй статті закликає країни Євросоюзу і Британію, яка його залишає, "нагадати Порошенку про його зобов'язання".

"А то він, схоже, забув, під чим підписався: в разі продовження атак на НАБУ, переслідування антикорупційних активістів і зростанні корупції безвізовий режим може бути потенційно переглянутий", - написав політик.

Моя статья в openDemocracy, где я призываю страны Евросоюза и покидающую их Британию напомнить Порошенко о его обязатель...

Опубліковано Сергієм Лещенком 13 листопад 2017 р.

Таку заяву деякі користувачі соціальних мереж, серед яких політики та журналісти, сприйняли як заклик до Євросоюзу скасувати безвізовий режим з Україною. Наприклад, член тієї ж фракції "БПП" Володимир Ар'єв написав у Facebook:

"Вся українська делегація в ПАРЄ, попри належність до різних політсил, зараз об‘єднує зусилля для протистояння поверненню РФ в Асамблею і розвороту режиму санкцій у протилежному напрямку. В цей же час один, обтяжений розкішною нерухомістю парламентар, закликає Європу скасувати безвізовий режим з Україною. Пошлють його в Європі, звісно, з такими пропозиціями. Але сам факт більш ніж красномовний. І не перший", - написав депутат.

Вся українська делегація в ПАРЄ, попри належність до різних політсил, зараз об‘єднує зусилля для протистояння поверненню...

Опубліковано Volodymyr Ariev 13 листопад 2017 р.

"Ні, це не нормально просити зробити нев'їзними мільйони громадян, щоб покарати Порошенко", - вважає журналіст Георгій Ерман.

Неоднозначна реакція користувачів Facebook спостерігається і у коментарях до посту Сергія Лещенка.

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції