ЄС не буде вести переговори з Британією до початку Brexit

Стаття 50 договору про Європейський союз визначає правила виходу з ЄС.

Європейський союз не вестиме переговорів з Британією, поки та не задіює юридичний механізм виходу з організації, йдеться в спільній заяві, підписаній канцлером Німеччини Ангелою Меркель, французьким президентом Франсуа Олландом і прем'єром Італії Маттео Ренці.

Про це пише ВВС.Russian.

Кожен з трьох європейських лідерів висловився за якнайшвидший початок юридичної процедури виходу Британії з ЄС.

Стаття 50 договору про Європейський союз визначає правила виходу з ЄС. Поки в реальності вона не була застосована жодного разу.

На думку прихильників відстрочення переговорів, її сенс у тому, щоб лідери країн ЄС могли зрозуміти, що вони потребують дружньої торговельної угоди з Лондоном для продовження експортних поставок своїх споживчих товарів на британський ринок без тарифів.

Британія може формально запустити дію 50-ї статті, оголосивши про це або у письмовій формі або усно.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У той же час петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

brexit

Країни Євросоюзу відмовляються обговорювати із Лондоном умови виходу із ЄС

Принаймні, допоки не почнеться формальна процедура Brexit. Європейський союз зараз гудить, як вулик. Лідери країн-членів готуються до саміту і проводять переговори. До Брюсселя прибув держсекретар США Джон Керрі. Саму Британію ще досі лихоманить, фунт продовжив падіння, не спокійно і на ринках.

У захват від даних референдуму. Прихильники виходу Британії з ЄС шаленіють від перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: