ЄС переживає атаки популістів та росіян, які їх підтримують - Порошенко

Президент вважає Україну найбільшим єврооптимістом. 

Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС заявив про те, що Євросоюз перебуває під атакою популістів.

Один із журналістів запитав в українського лідера, чи він вважає, що наразі Євросоюз перебуває у "добрій формі".

Порошенко підтвердив, що це так, і додав, що Україна є найбільш єврооптимістичною державою на території Європи. Утім, за його словами, ЄС опинився під ударами популістів.

"ЄС сьогодні під атакою популістів, євроскептиків і росіян, які підтримують популістів і євроскептиків", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, 24 листопада у Брюсселі відбувається саміт Україна-Євросоюз.

Сторони мають намір обговорити подальші кроки у візовій лібералізації, виконання Мінських угод і реформи, які дозволяють боротися з корупцією. 

17 листопада посли країн ЄС ухвалили рішення про початок проведення переговорів з Європейським парламентом щодо безвізу з Україною

У разі позитивного рішення на Україну чекає три важливі кроки. Спочатку ЄС має запровадити механізм скасування безвізу, потім режим має затвердити Європарламент, що, найімовірніше, станеться в середині грудня. Також рішення має ухвалити Рада ЄС. За різними оцінками, ще два-три місяці буде порібно для запуску механізму. Таким чином українці зможуть їздити до Європи без віз не раніше березня-лютого. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: