ЄС продовжить санкції проти РФ, незважаючи на розбіжності - Reuters

Міністр закордонних справ великої Британії Філіп Хеммонд заявив, що у питанні санкцій не може бути нічого середнього.

Деякі країни ЄС в ході обговорення питання продовження санкцій щодо Росії піднімали питання про необхідність їх скасування.

Проте Великобританія наполягає на збереженні поточної санкційної політики без змін, - пише Reuters.

Франція також підтримує позицію, яка полягає в тому, що санкції стосовно оборонного, фінансового і енергетичного секторів Росії не можуть бути скасовані до тих пір, поки Москва підтримує бойовиків на сході України. При цьому Париж хоче, щоб європейські лідери шукали точки дотику з Кремлем.

А ось Італія, Болгарія і Греція були б зацікавлені в скасуванні деяких обмежень.

Словаччина, яка незабаром почне головувати в Євросоюзі, наполягає на тому, що уряди країн ЄС не можуть ігнорувати політичний тиск у низці європейських держав, спрямований на зміну санкційної політики щодо Росії.

Міністр закордонних справ великої Британії Філіп Хеммонд заявив, що в цьому питанні не може бути нічого середнього, і Мінські угоди, які включають в себе повне припинення вогню на сході України, мають бути реалізовані цілком.

"Росіяни грають в гру "розділяй і володарюй" по відношенню до тих, хто схильний говорити про пом'якшення тиску на неї. Це велика помилка", — наголосив він.

Нагадаємо, що рішення про продовження Євросоюзом санкцій ще на півроку повинно бути ухвалене у вівторок, 21 червня.

Нагадаємо, що 17 червня Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим.

Санкції проти Росії подовжать іще мінімум на півроку

У цьому запевнив голова комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок. Каже, що Москві не варто надіятися ані на скасування, ані навіть на пом’якшення санкцій. Принаймні, допоки на Донбасі не буде повністю відновлено мир і відновлена територіальна цілісність України.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: