Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС виключив з антиросійського санкційного списку дев'ять осіб з оточення Януковича - ЗМІ

Хто саме був виведений з-під санкцій, газета не уточнює

ЄС виключив з санкційного списку, який він ввів  2014 року щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича, дев'ять осіб через недостатність доказів.

Про це з посиланням на внутрішні документи Європейської служби зовнішніх зв'язків повідомляє німецька газета Welt am Sonntag.

"Введення каральних заходів стосовно дев'яти українців, близьких до президента Віктора Януковича 2014 року, довелося скасувати, головним чином через недостатні докази", - пише видання. 

Зараз у списку санкцій ЄС перебувають 170 осіб та 44 організації, які завдали збитків територіальній цілісності України і стали причиною конфлікту в країні.

Хто саме був виведений з-під санкцій, газета не уточнює.

Повідомляється, що, згідно з європейськими законами, приватні особи і організації можуть подати до суду і оскаржити введення проти них санкцій. Однак не всі такі позови задовольняються. Так, наприклад, санкції проти російського пропагандиста Дмитра Кисельова залишилися в силі, зазначає видання.

Нагадаємо, що у ПАРЄ змінюють документ, який вів до зняття санкцій з Росії. На минулому тижні депутат Борислав Береза повідомив, що до його тексту внесуть правки. Через цей документ проросійські лобісти намагаються повернути делегацію з Москви до лав ПАРЄ. 2014 року за анексію Криму та агресію на Сході України Росію позбавили привілею ухвалювати рішення в ПАРЄ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції