Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄСПЛ хоче отримати висновок українських лікарів щодо стану здоров'я Павла Гриба - адвокат

Відповідного листа отримала адвокат парубка.

Європейський суд з прав людини запрошує українських лікарів до утриманого у Росії українця Павла Гриба і хоче отримати їхній висновок щодо стану його здоров'я перед прийняттям рішення щодо застосування термінових заходів.

Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська у Facebook.

Також ЄСПЛ  просить РФ надати інформацію щодо лікування, яке отримує Гриб і документацію щодо стану його здоров'я в друкованому вигляді. 

"Сподіваюсь, що Українські МЗС і уповноважений з прав людини зроблять все для того, щоб наші лікарі якнайшвидше потрапили до Павла Гриба. А РФ не наважиться порушити пряму вказівку ЄСПЛ і не допустити їх до Павла", - заявила вона.

#ПавлоГриб #ЄСПЛ Тількищо отримала черговий лист від ЄСПЛ, щодо заяви про термінові заходи у справі Павла Гриба. Європ...

Опубликовано Евгенией Закревской 6 октября 2017 г.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв'ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. 7 вересня стало відомо, що Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар.  Суд арештував Гриба до 17 жовтня.  Адвокат заарештованого Андрій Сабінін повідомив, що хлопця звинувачують за статтею 205.1 КК РФ ("Сприяння терористичній діяльності"). 

ВідеоРосіяни заборонили українським дипломатам передати Павлові Грибу вкрай необхідні ліки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції