ЄСПЛ призначив нову дату слухання у справі "Україна проти Росії", скасованого у лютому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Кримське питання" розглянуть на засіданні суду восени

Європейський суд з прав людини призначив дату слухання за скаргою України проти Росії щодо питання, чи здійснювала Росія фактичний контроль над територією Криму ще до "юридичного оформлення" анексії рішенням Державної думи РФ.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра юстиції України, уповноважений уряду у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина, оприлюднивши фрагмент документа.

"Щойно Секретаріат уповноваженого з питань ЄСПЛ отримав листа, на який ми чекали від лютого цього року. Засідання Суду стосовно прийнятності заяви 20958/14 (щодо Криму) призначено на 11 вересня 2019 р. Тримаємо кулаки та перехрещені пальці, щоб цього разу воно відбулось", - написав він.

Тільки що Секретаріат уповноваженого з питань ЄСПЛ отримав листа, на який ми чекали з лютого цього року. Засідання Суду...

Опубликовано Іван Ліщина Среда, 15 мая 2019 г.

Нагадаємо, у лютому з невідомих причин слухання у справі у ЄСПЛ були скасовані.

1 січня заступник міністра юстиції Іван Ліщина повідомив, що Міністерство юстиції подало до ЄСПЛ позов щодо анексії Росією Криму і порушення прав людини на півострові.

Окрім цього Україна подала міждержавну заяву до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо українських політв’язнів, які незаконно утримуються у тюрмах Росії та анексованого Криму. У заяві на 130 сторінках описано порушення щодо 71 політв’язня. До документа також додано близько 3 000 сторінок доповнень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції