Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євроатлантична безпека неможлива без України – генсек НАТО

Альянс допомагатиме Україні стати стабільною, демократичною та сильною державою.

Країни НАТО у відповідь на російську загрозу вдосконалюють плани колективної безпеки та обіцяють зміцнення співпраці з Україною. 28 міністрів оборони країн-членів Альянсу зібрались на засідання до Брюсселю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасники заходу обговорювали підвищення боєготовності та зміцнення ресурсної бази блоку. Серед іншого, йшлося також про створення нової постійної бази НАТО у Східній Європі.

У другій половині дня відбулося засідання комісії НАТО-Україна за участі виконувача обов'язків міністра оборони Михайла Коваля.

Відкриваючи засідання, генеральний секретар альянсу закликав Росію припинити підтримку сепаратистів та дестабілізацію України. Без суверенної України євроатлантична безпека неможлива, заявив він.

"Ми будемо вирішувати, як у цей критичний час зміцнити наше партнерство з Україною. Яку негайну допомогу ми можемо надати Україні зараз і в довготерміновій перспективі. Реформувати безпекову та оборонну галузі. Тому що євроатлантична безпека неможлива без суверенної, стабільної і демократичної України", - підкреслив керівник блоку Андерс Фоґ Расмуссен.

Як уже повідомлялося, НАТО створить нову базу в Східній Європі у відповідь на дії Росії.

ВідеоКраїни НАТО обіцяють зміцнити співпрацю з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції