Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єврокомісія схвалила надання Україні безвізового режиму - ЗМІ

Єврокомісія схвалила надання Україні безвізового режиму - ЗМІ

Комісія вважає, що Україна виконала всі критерії Плану дії візової лібералізації.

У п'ятницю, 18 грудня, Європейська комісія остаточно ухвалила шостий звіт з виконання Україною вимог Плану дії візової лібералізації.

Про це повідомляє "Європейської правди", в розпорядженні якої є фрагменти документу з рішенням ЄК. Зазначимо, документ нині готується до публікації.

"Беручи до уваги підсумки моніторингу та звітування, що проводилося після початку безвізового діалогу в жовтні 2008 року, Комісія вважає, що Україна виконала всі критерії, встановлені по чотирьох блоках другої фази ПДВЛ", - йдеться у висновках "безвізового звіту" ЄК.

У документі підкреслюється, що надання Україні безвізового режиму стало можливим через особливі політичні відносини Києва та Брюсселя.

"Беручи до уваги відносини України та ЄС, Єврокомісія на початку 2016 року подасть (до Ради ЄС) законодавчу пропозицію про зміну регуляції 539/2001", - підсумовує ЄК.

У згаданій регуляції ЄС також встановлюється перелік країн, громадяни яких не потребують візи для в'їзду до всіх країн Євросоюзу, окрім Великої Британії та Ірландії.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив про те, що 18 грудня буде оголошено про те, що Україна виконала плани дій щодо лібералізації безвізового режиму.

Також український лідер висловив сподівання, що Європейська Комісія вже у першій половині 2016 року рекомендує скасувати візовий режим для українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції