Єврокомісія на початку року запропонує ЄС вести безвізовий режим з Україною

Водночас громадяни України-власники біометричних паспортів не підпадатимуть під візові вимоги. 

Європейська комісія офіційно підтвердила, що на початку 2016 року внесе на розгляд Європейської ради і Європейського парламенту пропозицію скасувати візовий режим ЄС з Україною.

Про це повідомив на брифінгу єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос, передає УНІАН.

"Беручи до уваги загальні відносини між Україною і ЄС, Європейська комісія внесе на початку 2016 року на розгляд Європейської Ради і Європейського парламенту законодавчі пропозиції для внесення змін до відповідного регламенту, який стосується візових вимог для громадян країн, які не входять до ЄС", - наголосив він.

Відповідно, за словами Аврамопулоса, громадяни України-власники біометричних паспортів не підпадатимуть під візові вимоги для здійснення короткострокових поїздок до країн Шенгенської зони.

Він також зазначив, що Україна зробила величезний прогрес з питання виконання критеріїв для отримання безвізового режиму, а також є політична рішучість в цьому питанні.

"Водночас, прогрес стосовно реформ і ухвалення важливого законодавства, боротьба з корупцією залишаються важливими питаннями", - додав Аврамопулос.

18 грудня на сайті Єврокомісії був опублікований шостий звіт Єврокомісії щодо виконання Україною Плану дій щодо візової лібералізації.

В звіті ЄК констатує, що Україна виконала всі умови для того, щоб рекомендувати включити її у список країн, з якими в ЄС функціонує безвізовий режим.

ВідеоЄвропейська комісія радить дозволити українцям їздити в Європу без віз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: