Євромайдан поглибив проблеми України. МЗС Росії потоптався на кістках Героїв Небесної Сотні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Революцію Гідності у Москві назвали "збройним держпереворотом".

В результаті подій Революції Гідності Україна втратила Крим і на довгі роки занурилася в політичний хаос. Про це йдеться в офіційному коментарі міністерства закордонних справ РФ у зв'язку з шостою річницею падіння в Києві режиму Віктора Януковича.

"Шість років тому всі ми були свідками трагічних подій в центрі Києва. Їх кульмінацією став кривавий державний переворот, який дощенту струснув Україну, призвів до виходу з її складу Криму і збройного конфлікту в Донбасі, що триває дотепер. У країні наступила масштабна системна криза", - зазначають російські дипломати і покладають відповідальність за Євромайдан на "західні держави, в першу чергу, США". "Все, що відбувалося в Україні у подальшому, не можна охарактеризувати інакше як нескінченний політичний хаос, правовий нігілізм, розгул ультранаціоналізму", - вважають в російському МЗС.

Автори пропагандистської заяви назвали жертв Майдану героями "так званої "небесної сотні" і поставили Україні в провину заборону  трансляцій передач і фільмів, які ганьблять пам'ять загиблих. Віктор Янукович у документі росіян знову названий "легітимним президентом", а вшанування пам'яті загиблих – "міфами про "народне повстання". Підсумком у РФ назвали "тяжкі наслідки" для України. "Всі вони добре відомі", - зазначили у відомстві Сергія Лаврова.

Відео День пам'яті: як згадують "Небесну сотню" в Києві

На вулицю Інститутську йдуть люди. Активістів запросили на Майдан біля Меморіалу "Небесної сотні" разом молитись і бити в дзвони. Як згадують "Небесну сотню" в Києві – у сюжеті.  

День пам'яті: як згадують "Небесну сотню" в Києві

Раніше повідомлялося, що 20 лютого на засіданні Верховної Ради під час вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні депутат із фракції "Слуга народу" Максим Бужанський демонстративно залишив сесійну залу парламенту. За день до цього він залишився сидіти під час оголошення хвилини мовчання в пам'ять про загиблих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції