Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євромайдан показав, що українці готові боротися проти повернення в СРСР - Foreign Policy

Українці не хочуть повертатися в пригнічене минуле та перетворитися на тоталітарну країну.

Українці на Євромайдані борються за власний вибір та за своє майбутнє. Їм гірко від думки про можливий білоруський сценарій України, і вони всіма силами готові протистояти новому СРСР.

Про це пише видання Foreign Policy.

"Мало кому хочеться стрункими колонами марширувати в бік диктатури, корупції африканських масштабів, високої смертності, стагнації і зовнішньої політики, які приводиться в дію альянсами з масовими вбивцями. Жодна розумна людина не захоче, щоб долю його країни визначали іноземні вимагачі та їхні місцеві служки", - пише видання.

Там переконують, що при цьому кремлівські ЗМІ намагаються насадити свою точку зору, але українці відверто сміються над їхніми прагненнями.

Видання переконує, що українці виходять на вулиці не задля примарного європейського щастя. Велика частина молоді чітко розуміє плюси та мінуси Європи. Але вони виходять задля того, щоб відстояти базові права та цінності людини. Українці переконані, що ніхто не має права їх порушувати.

Нагадаємо, що відбиття штурму "беркутівців" 11 грудня учасниками Євромайдану неймовірно вразило міжнародних журналістів. Поведінку українців, які "сміливо стали до боротьби за свої права", називають зародженням єдиного народу та поведінкою гордих та сміливих людей. Таке припущення висловили у виданні The Economist.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції