У Європарламенті очікують позитивного рішення Ради ЄС щодо безвізового режиму з Україною

Україна мусить виконати всі поставленні перед нею вимоги.

Європейський парламент вітає позитивний звіт Єврокомісії щодо надання Україні безвізового режиму.

Про це заявив глава Комітету асоціації Україна-ЄС у Європарламенті Андрій Пленкович, повідомляє "Європейська правда".

"Усі українці, а також ті, хто підтримують Україну тут у Європарламенті, чекали на публікацію цього звіту, який приніс гарні новини. Надання безвізового режиму – реальна та відчутна вигода від процесу європейської інтеграції. Це наше визнання змін, які відбулися в Україні в результаті Євромайдану та Революції гідності. Безвізовий режим покращить контакти між людьми, сприятиме обмінам у освіті, культурі і науці, що є важливими для подальшого розвитку України як частини Європи",- зазначив Пленкович у коментарі.

Він також нагадав, що на початку 2016 року Єврокомісія виступить із законодавчою ініціативою до Ради ЄС та Європарламенту щодо зняття візових вимог для українців.

"На цьому етапі важливим є одностайне рішення Ради ЄС. Ми у Європейському Парламенті очікуємо лише позитивне рішення з цього питання. Позиція Європарламенту залишається незмінною – ми підтримуємо надання безвізового режиму українцям і я певний, що ми зможемо це підтвердити голосуванням більшості, як тільки пропозиція стане на порядку денному",- наголосив Пленкович.

Євродепутат одночасно нагадав, що українська влада досі не виконала всіх вимог для отримання безвізового режиму.

"Прогрес, досягнутий українським урядом у багатьох секторах за короткий період часу – помітний, але є ще багато чого, що належить зробити. Ми заохочуємо українську владу продовжувати роботу з досягнутим прогресом і повною мірою дотриматися взятих на себе зобов'язань, зокрема щодо боротьби з корупцією",-  йдеться в його коментарі.

На думку Пленковича, вирішальним стане початок повноцінного функціонування Національного антикорупційного бюро, антикорупційної прокурори, Національного агентства по запобіганню корупції та Агенства з повернення активів.

Нагадаємо, що 18 грудня Єврокомісія рекомендувала ввести безвізовий режим з Україною. Президент України Петро Порошенко запевнив, що безвізові поїздки до Європи стануть можливими для українців уже в 2016 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: