Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз має без зволікань запровадити безвізовий режим з Україною - президент Фінляндії

Петро Порошенко провів телефонну розмову зі Саулі Нііністьо.

Безвізовий режим з Євросоюзом для громадян України має бути запроваджений без зволікань, оскільки Україна виконала для цього усі необхідні умови.

Про це заявив президент Фінляндії Саулі Нііністьо під час телефонної розмови із президентом України Петром Порошенком, передає прес-служба голови української держави.

Саулі Нііністьо також висловив повну підтримку подовженню санкцій проти Росії через невиконання нею Мінських домовленостей.

За свого боку, Порошенко розповів своєму колезі про погіршенні безпекової ситуації на Донбасі і заявив, що це є наслідком постачання на окуповану територію російської зброї та військ. Він також підкреслив важливість розгортання в регіоні поліцейської місії ОБСЄ.

Співрозмовники домовилися про поглиблення двостороннього діалогу та скоординували позиції перед візитом президента Росії до Фінляндії.

Нагадаємо, країни Європейського союзу відклали схвалення рішення щодо надання безвізового режиму для України, Грузії та Косова до вересня 2016 року. Комітет постійних представників країн ЄС на своєму засіданні в середу не зміг дійти одностайної згоди щодо цього питання. 

Начебто надання безвізового режиму гальмується через Німеччину, яка висловлює занепокоєння щодо грузинських організованих злочинних угруповань. Італія та Франція закликають дочекатися схвалення загального механізму призупинення безвізового режиму. Є також країни, які не хочуть приймати рішення щодо безвізового режиму для України, Грузії та Косова до того, поки не буде розглянуто запровадження відповідного режиму для Туреччини.

У Великобританії офіційно оголосили підсумки референдуму щодо виходу з Європейського союзу (Brexit). За результатами плебісциту, більшість жителів Великобританії проголосували за вихід із ЄС – 51,9%. Залишитися в Євросоюзі хочуть 48,1% учасників референдуму.

Відео Розгляд безвізового режиму для України триває за планом

Залиште свій коментар

Вибір редакції