Євросоюз може подовжити санкції проти Росії протягом найближчих двох днів - Порошенко

Президент України очікує позитивного рішення щодо санкцій.

Остаточне рішення про подовження санкцій проти Росії може бути прийнято на саміті Євросоюзу, який відбудеться 28-29 червня в Брюсселі. Президент України Петро Порошенко очікує, що рішення буде позитивним.

"Сьогодні ми докладно обговорили питання санкцій, санкції - це рішення є для нас надзвичайно важливим і ми повинні ефективно працювати над цим питанням до останньої хвилини. Ми очікуємо позитивних повідомлень (про продовження санкцій) в кінці роботи завтрашнього саміту ЄС, засідання Європейської Ради", - сказав президент за підсумками переговорів з керівництвом ЄС, передає УНІАН.

Порошенко передав лідерам ЄС всю інформацію про те, як проходить виконання Мінських угод.

"На сьогодні надзвичайно важливим було передати останню інформацію щодо імплементації Мінських угод, щодо тих проблем, які сьогодні є на окупованих територіях, і довести чітку і ясну позицію України. Ми впевнені, що нас почули і рішення має бути позитивним", - зазначив глава української держави.

ВідеоПорошенко зустрінеться з очільниками ЄС

Нагадаємо, постійні представники Європейського Союзу подовжили економічні санкції проти Росії через її дії в Україні. Санкції подовжені ще на півроку, а саме до 31 січня 2017 року. Це рішення має бути остаточне ухвалене Радою ЄС.

Після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС подовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: