Євросоюз не скасує санкцій щодо Росії заради співпраці в Сирії - Могеріні

Сирійське питання не стане для Москви козирем.

Європейський союз не переглядатиме санкцій щодо Росії в обмін на співпрацю з Кремлем у врегулюванні сирійського конфлікту.

Про це заявила в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє Deutsche Welle.

"Європа зацікавлена у спільній роботі з Росією за пріоритетними для нас темами. Але це ніколи не стане для Москви козирем у питанні скасування санкцій за Україну", - наголосила Могеріні.

Глава європейської дипломатії відзначила, що санкції проти Росії не можуть бути вічними, проте зазначила, що вони пов'язанні з виконанням Мінських домовленостей, до реалізації яких "ще далеко".

"Москва і сепаратисти в Донбасі не виконали все, що зобов'язалися виконати, так само як і українська сторона досі не виконала повною мірою всі пункти домовленостей", - наголосила дипломат.

Нагадаємо, що 18 грудня 2015 року Європейський союз подовжив економічні санкції проти Росії ще на півроку. На підтримку цього кроку висловилися всі 28 країн-членів ЄС. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: