Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз не визнаватиме виборів у анексованому Криму і подовжить санкції - Могеріні

Представниця ЄС закликала РФ звільнити всіх незаконно утримуваних.

Європейський Союз не буде визнавати результати російських президентських виборів у анексованому Криму, які заплановані на 18 березня.

Про це заявила верховний представник Євросоюзу із питань закордонних справ Федеріка Могеріні під час спільного брифінгу з президентом Петром Порошенком, пише "Європейська правда".

"Хочу також сказати, що для нас (ЄС - прим. ред.) надзвичайно важливо, що цей візит відбувається буквально за кілька днів до четвертої річниці незаконної анексії Криму та Севастополя. Ми не визнаємо цю незаконну анексію та продовжуємо впроваджувати нашу політику щодо невизнання цієї незаконної анексії. Ми також не визнаємо вибори, які будуть проводитися у Криму, і подовжимо санкції стосовно цього", - сказала вона.

ВідеоВ анексованому Криму школярів агітують вести своїх батьків на вибори

Діти мусять створити малюнки на тему "Мама, тато, я – у виборах бере участь вся сім'я". Цілі плакати на такий конкурс малюнків – слід принести до завтра. Окрім того, дітям пропонують ще й проконтролювати своїх батьків: привести їх на вибори і сфотографуватися на тлі таких малюнків.

В анексованому Криму школярів агітують вести своїх батьків на вибори

Окрім цього, Могеріні закликала Росію звільнити всіх, хто був незаконно затриманий та утримується за ґратами в Криму та на території федерації.

Нагадаємо, за крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкин ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року - у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції