"Їх лякає істинний патріотизм". Чийгоз прокоментував вирок суду російських окупантів

Політв'язень вважає, що РФ радіє зарано. 

Один з лідерів кримських татар Ахтем Чийгоз, якому  присудили 8 років колонів суворого режиму за сфабрикованою у РФ  справою, відреагував на рішення суду.

Звернення Чийгоза на своїй сторінці опублікував нардеп та глава Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров. 

"11 вересня слухав вирок. Скільки цинізму, брехні, і головне, страху за кожним вимовленим словом і діями суддів, влада Росії перед силою, мужністю, рішучістю мого народу. Як їх дратує, лякає істинний патріотизм, який їм не зрозумілий і їм не притаманний. Їм зручно прикриватися лжепатріотизмом, просоченим гнилим націонал-шовінізмом, які насаджуються ними не тільки своєму народові", - наголосив Чийгоз.

Звернення Ахтема Чийгоза до учасників мітингу, який планується провести у Києві 13 вересня 2017 року о 17.30 на Майдані ...

Опубликовано Рефатом Чубаровым 13 сентября 2017 г.

На його думку, кожен українець та кримський татарин має розуміти, що їхні права  на свободу, гідне життя і любов до Батьківщини є небезпекою для влади РФ.

"Вирок увібрав в себе безвихідь і злобу колаборантів. Але їхня радість передчасна. Їм не вдасться "зробити головною цінністю брехню і підлість". Їм ніколи не бути авторитетами народу", - підсумував він. 

Нагадаємо, Чийгоза заарештували ще у січні 2015 року та протримали 15 місяців у слідчому ізоляторі. Після цього із численними порушеннями відбувся показовий судовий процес. Його визнали винним в організації "масових заворушень", пов'язаних із сутичками, що відбулися 26 лютого 2014 року між проукраїнськими та проросійськими протестувальниками. 

ВідеоУкраїна вимагатиме екстрадиції Ахтема Чийгоза, незаконно засудженого російським судом

 

Залиште свій коментар