"Їх знищать". Путін вважає, що через закриття кордону між Україною та РФ біля Донбасу загинуть люди

У світ вийшло інтерв'ю з Путіним за травень 2016 року.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що закриття ділянки російсько-українського кордону в районі Донбасу до політичного врегулювання ситуації з "Л/ДНР" "призведе до загибелі багатьох їхніх мешканців".

Про це Путін сказав в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну, серію яких уклали в книгу і випустили в США у п'ятницю, 16 червня. Про це повідомляє ТАСС.

"Найважливіше зараз – забезпечити політичне врегулювання", – наводяться в книзі слова Путіна англійською мовою з інтерв'ю, що відбулося в травні 2016 року.

"Українське керівництво наполягає на тому, що ділянка кордону в районі, де перебувають невизнані республіки, повинна бути закритою. І, дійсно, Мінські домовленості наказують закриття кордону з Росією українськими прикордонниками, але лише після того, як будуть ухвалені ключові політичні рішення", – сказав Путін.

"Однак до того, як ці рішення будуть ухвалені і виконані, поки люди в цих невизнаних республіках не будуть у безпеці, закриття кордону означатиме лише одне – що люди будуть оточені і пізніше знищені", – заявив він.

Нагадаємо, напередодні, 16 червня, стало відомо, що на українсько-російському кордоні вже обладнано 273,5 км протитранспортних ровів, майже 170 кілометрів рокадних доріг і понад 83 кілометрів металевого загороджувального паркану, розгорнуті комплекси відеоконтролю та сигналізації. Роботи з дооблаштування опорних пунктів тривають. Загалом з Держбюджету у 2015-2016 роках на ці заходи виділено 600 млн грн. 

Залиште свій коментар