Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Їхні погрози викликають не страх, а презирство": Турчинов прокоментував заяву Держдуми РФ

"Їхні погрози викликають не страх, а презирство": Турчинов прокоментував заяву Держдуми РФ

Секретар РНБО вважає, що у російського керівництва "осіннє загострення".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає заяву російської Держдуми про "загострення ситуації в Україні" свідченням "неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти".

Турчинов зазначив у своїй заяві, що в Україні немає жодного загострення ситуації.

“Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва”, - сказав секретар РНБО.

За словами Турчинова, Україна виконує всі взяті на себе міжнародні зобов'язання і дійсно стала авангардом протистояння російській агресії.

“Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів”, - сказав він.

Секретар РНБО вважає, що однією з причин чергової хвилі погроз російської влади є "руйнація сподівань на можливу політичну перемогу реваншистських політичних сил на президентських та парламентських виборах в Україні”.

“Наша держава готова протистояти російській агресії та захистити своє право бути вільною, незалежною та європейською країною!”, - підсумував Секретар РНБО України.

Нагадаємо, Державна Дума Росії 18 жовтня одноголосно ухвалила заяву "Про загострення ситуації в Україні". На думку російських депутатів, Україна перетворилась на "терористичну державу".

Відео У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

Відкрита погроза. У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні. Російські депутати, вважають, що на окупованому Донбасі нібито відбувається наростання загрози з боку України. У Держдумі пригрозили, у разі військового наступу України на Донбасі, Росія відповість адекватно, що неминуче призведе до катастрофічних наслідків. Не оминули увагою росіяни і надання автокефалії Українській православній церкві. 

У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції