Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Її контролює Порошенко: скандал у нацраді з питань телебачення прокоментував Ляшко

Політик заявив, що виступає проти тиску на орган і телеканали.

Медіа-скандал в Україні триває. Тепер уже президентська четвірка зриває чергове засідання національної ради з питань телебачення і радіомовлення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні сторони конфлікту, а саме призначені за квотою парламенту Ольга Герасим’юк та Олег Черниш і призначені за квотою президента члени Нацради, почали домовлятися про подальшу роботу. Проте засідання в четвер не відбудеться за наполяганням голови органу Юрія Артеменка. "Голова національної ради звернувся до нас із пропозицією відмінити завтрашнє засідання у разі, якщо в нас є ще причина, щоби повідомити про відміну на сайті, а також повідомити всіх ліцензіатів. Я підтримала цю ідею, а також запропонувала конструктивний план дій далі. Тепер в усталений спосіб обговорити порядок денний, обговорити дату на наступний тиждень, внести на перші місця питання, які давно треба вирішити. Важливо буде поговорити на всі ці теми, які підняті мною, на комітеті Верховної Ради, який, імовірно, відбудеться на наступному тижні", - розповіла Герасим’юк.

ВідеоОлег Ляшко звинувачує владу у спробах впливати на редакційну політику телеканалів

Головний Радикал Олег Ляшко каже, що скандал, який відбувається у Нацраді, викликаний спробами влади впливати на редакційну політику телеканалів. Ляшко каже, що має інформацію, що на Банковій хочуть по черзі викликати керівників не лояльних до президента телеканалів, і за допомогою регулятора, тобто Нацради, ставлять умови про, так би мовити, співпрацю. В разі, якщо телевізійники відмовляються - ліцензію на цифрове мовлення їм не продовжать. 

Олег Ляшко звинувачує владу у спробах впливати на редакційну політику телеканалів

Про ситуацію в нацраді висловився і головний радикал Олег Ляшко. До цього стурбованість висловила фракція "Народний фронт". Ляшко каже, що скандал, який відбувається у Нацраді, викликаний спробою влади і особисто президента України впливати на редакційну політику українських телеканалів. "Я категорично проти того, щоб Порошенко диктував умови редакційної політики, шантажував і не видавав ліцензії на цифрове мовлення. Тому що зараз аналогове відключають, а цифрове – ти повинен отримати ліцензію. І ставить умови Нацрада, яку контролює Порошенко, кому видасть ліцензії, кому не видасть. Якщо не підтримуватимуть Порошенка – погрожують не видати ліцензії", - заявив депутат.

Як повідомлялося, що Герасим’юк і Черниш звинуватили пропрезидентську частину Нацради у непрозорості прийняття рішень і спробах тиску на телеканали через непродовження ліцензій на цифрове мовлення. З різних причин засідання регулятора не проводили майже два місяці. Спочатку хворіли Артеменко та інші учасники, а потім Герасим’юк на знак протесту написала заяву про звільнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції